ЗМІСТ:

-1000 ВІДОБРАЖЕНЬ МЕНЕ (Глазнєв Андрій Анатолійович) -ІНШЕ ЖИТТЯ (Бардонов Олександр Іванович) -БАРТЕР (Муляр Юрій) -БОГ (Муляр Юрій) -БРАТЕ ВСТАВАЙ (Муляр Юрій) -ВЕЛИКИЙ І МОГУТНІЙ (Варський Олександр Миколайович) -ВИПАДОК У ПРИДОРОЖНЬОМУ КАФЕ (Рискін Олександр) -ВОСКРЕСІННЯ (Філіппов Олексій) -ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ (Пасіка Христина) -ДИТИНА ПАНТАГРЮЄЛЯ (Мальгін Сергій Романович) -ДРЕВНЯ КРОВ - РІМЕЙК (Ткач Сергій feat. Муляр Юрій) -ДЯКУЮ СУСІДЕ (Тішанська Марина Антонівна ) -ЗОНА (Філіппов Олексій) -КІНЦЕВА ЗУПИНКА (Цуркан Валерій) -КОЛО РОЗБИТОГО КОРИТА (Д'яков Сергій Олександрович) -КОЛОНІЗАЦІЯ (Пащенко Олександр) -КРІЗЬ ДОЩ (Павлюк Олег) -КРАЩІ З КРАЩИХ (Муляр Юрій) -НА ЗАХИСТ ФЕНТЕЗІ (Репета Віталій) -НАВПІЛ (Муляр Юрій) -ОСТАННІЙ ЗЛЮКО (Лисенко Сергій Сергійович) -ПІДКОРЮВАЧ ПЛАНЕТ (Ратман Макс) -ПАСТИР (Павлюк Олег) -ПРИШЕСТЯ (Поляков Ігор) -РАГУ З КРОЛИКА (Карпов Леонід Євгенович) -РОБІНЗОН КЛЮЄВ (Варакін Олександр) -РОЗУМНЕ ЗАЛІЗО ВЕН ДІПА (Муляр Юрій) -СКРИНЯ (Пащенко Олександр) -ТАК ВЖЕ СТАЛОСЯ (Муляр Юрій) -ТАМ НА ПІВДЕННОМУ СХОДІ (Гелпрін Майк) -ХВОРА ЧАЙКА (Рудич Павло Килинович) -ЧАРАНА (Щерба Наталя)

НОВИНКИ УКРАЇНСЬКОЇ ФАНТАСТИКИ

Привіт всім поціновувачам сучасної української фантастики!
Трохи з запізненням створена ця сторінка для всіх охочих авторів висвітлити власні книжки, що нещодавно вийшли у читацький світ. Тобто, сам автор виходить на мене з власною інформацією про щойно надруковану книжку і я, без жодних купюр, розміщую ним надану інформацію на цій сторінці. Для тих, хто не допетрав: на відміну від сталої звички деяких літсайтів, я не збираюся особисто підшуковувати вище означені новинки - наразі автор сам звертається до мене і я з радістю йду йому назустріч, а не навпаки!

Олександр Дмитровський, роман "Втрачені дні"
Про що твір: Роман про окупантів. Тільки вони прийшли не з сусідської країни, а з глибин космосу. Земля зіштовхнулася з повномасштабним вторгненням ворожої раси і саме у найважчі хвилини, серед людей зявилися лідери, які повели за собою інших для подальшої боротьби. Це такий собі а-ля "День незалежності", тільки без Уілла Сміта - з простими людьми, яких можна зустріти на вулицях кожного дня
Додаткова та супутня інформація про твір:
http://avtura.com.ua/book/1324/
http://www.ukrfantclub.com.ua/statti/interv-u-z-oleksandrom-dmitrovskim-z-privodu-vihodu-knigi

Немає коментарів: